Hakkımızda

 Beta Sistem Hakkında

Beta Sistem Mühendislik, 2007 yılında kurulmuş olup, çağımızın bir parçası haline gelmiş olan yangın güvenliği sektöründe faaliyet göstermektedir.

“Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış şirketimiz, bilgi çağının vazgeçilmezi olan ar-ge çalışmalarına önem vermekle birlikte, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası kaliteye ve onaylara sahip en güncel ürünlerle hizmet üretimi sağlamayı ilke edinmiştir.

Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın birçok bölgesine ulaşabilen Beta Sistem, faaliyetlerini ve iletişimini, uzman mühendis kadrosuyla birlikte arttırmaya devam etmektedir.

Bilgi birikimi, tecrübe, sunduğu kaliteli ürünler ve güçlü dinamik kadrosu ile en zor ve karmaşık projelerde dahi uluslararası standartlara ve yerel yönetmeliklere uygun çözümler sunmaktadır.

MİSYON

Beta Sistem, Ulusal ve Uluslararası standartlardaki sistem üretimi ve uygulamasını sürekli hale getirmek üzere ar-ge çalışmalarına önem vererek, yenilikçi düşünceyle doğa dostu ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYON

Ulusal ve uluslararası alanda iletişimi güçlenen firmamız, büyük projelerde devamlılık sağlamak suretiyle “Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri” konusunda sektöre öncülük eden Türkiye’nin lider firması olmak ve dünya standartlarındaki markalarla yarışır duruma gelmek.